MENU ikona

Technologia transparentna

spektakularny efekt wirtualnego otoczenia produktu

funkcje dotykowe

rozmiary 46 oraz 55”

 

Przedstaw swój produkt w zupełnie innym świetle! Przedstaw go w blasku technologii transparentnej!

Monitory transparentne pozwalają na zaprezentowanie realnego produktu w wirtualnym otoczeniu. Monitor transpartentny przypomina taflę szkła, na której pojawia się soczyście barwny content. Stworzone przez nas prezentacje, wyświetlane na monitorach, korespondują z realnym obiektem, który znajduje się we wnętrzu gabloty. Całość stanowi wspaniały, przestrzenny i multimedialny sposób na prezentację nawet z pozoru nudnego i codziennego produktu.

Chcesz skorzystać z innowacyjnego sposobu na ekspozycję promowanego artykułu? Skontaktuj się z nami, a dostarczymy Ci monitory transparentne, które dają możliwość wyświetlenia prezentacji w dużej rozdzielczości, emitując tym samym nieskazitelny obraz. Eleganckie i atrakcyjne ekrany będą doskonałym dopełnieniem przestrzeni salonu sprzedażowego czy stoiska targowego. Technologia transparentna może być również wykorzystana w muzeach oraz na prezentacjach naukowych.

Fuzja kreatywnej prezentacji z możliwościami, jakie dają monitory transparentne to nowoczesny sposób na skuteczną i efektowną ekspozycję produktu.

wynajem monitor transparentny