MENU ikona

Projekcje / Mapping 3D

zapierający dech w piersiach efekt ożywienia przedmiotu 

wsparcie efektami dźwiękowymi

wykorzystywanie topowych projektorów do 30 tys. ANSI

 

Chcesz się wyróżnić, porwać tłumy i stworzyć widowisko na skalę światową? Połącz przekaz wizualny z kreatywnym wykorzystaniem przestrzeni miejskiej. Udowodnimy Ci, że do uzyskania spektakularnych efektów i wspaniałej jakości obrazu wcale nie potrzebujesz standardowego ekranu. Mapping 3d, czyli projekcje trójwymiarowe, pozwoli Ci emitować obraz na fasadach budynków, samochodach, na konkretnych elementach scenografii, a w razie potrzeby także na promowanych produktach.

Wyjdź poza standardy, otwórz się na możliwości, jakie daje mapping 3d. Projekcja wielkoformatowa pozwala nie tylko na widowiskową prezentację obrazów, ale również umożliwia zgłębienie przekazu. Stwórz innowacyjny dialog kulturowy dzięki transmisji obrazu na różnych elementach przestrzeni miejskiej. Zagraj z odbiorcą, pobaw się przekazem reklamowym dzięki wykorzystaniu projekcji 3d i pozyskuj nowych Klientów!

Skontaktuj się z nami, a zgodnie z Twoimi oczekiwaniami stworzymy kreatywną prezentację na Twój event. Zapewnimy najlepszej jakości sprzęt oraz zajmiemy się emisją projekcji tak, by całość ze sobą idealnie współgrała. Połączenie naszego doświadczenia z kilkoma naprawdę kreatywnymi umysłami SQM-u sprawi, że powstaną niepowtarzalne kreacje w przestrzeni miejskiej.

Zastanawiasz się, jak za pomocą obrazu poruszamy przestrzeń miejską? Projekcje transmitowane w technologii edge-blending pojawiać się mogą na dowolnych powierzchniach, łącząc obraz emitowany z kilku źródeł zostaje w jedną spójną całość. W grę wchodzą zarówno projekcje tylne, jak i przednie. Dzięki temu mapping 3d sprawia, że gzymsy i kolumny ożywają, a całość w jednej chwili staje się niezwykle dynamiczna. Projekcje 3d to doskonałe rozwiązanie, które zaspokoi oczekiwania współczesnych odbiorców żądnych interakcji i spektakularnego widowiska.

mapping