MENU ikona

Monitory wielkoformatowe

wykorzystywane pojedynczo lub w formie artystycznych mozaik

technologia obrazu do 4k

wiele wariantów wielkości aż do 98”

 

Prezentujesz swoją firmę na targach? Wprowadzasz nowy produkt i chcesz w efektowny sposób przedstawić go nowej publiczności i stabilnie ulokować na rynku? A może organizujesz wydarzenie artystyczne? Wykorzystaj monitory wielkoformatowe, które doskonale sprawdzą się na stoiskach targowych, eventach oraz wystawach czasowych. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy kreatywne wykorzystanie jednego lub kilku monitorów.

Monitory wielkoformatowe pozwalają na wyeksponowanie głębi koloru oraz umożliwiają szybką zmianę wyświetlanej treści. Dzięki temu Twoje stoisko targowe będzie jednym z najbardziej przyciągających wzrok, a organizowany event zyska niepowtarzalną oprawę wizualną!

Jesteśmy otwarci na kreatywne podejście do technologii. Dlatego skomponujemy artystyczny układ monitorów o różnych kształtach, które będą ze sobą współpracować, przemycając wyświetlany content z jednego urządzenia na drugie. To wszystko sprawi, że instalacja będzie dynamiczna i niestandardowa. A właśnie taka też jest Twoja firma, prawda?

Monitory wielkoformatowe są przystosowane do pracy komercyjnej. Mogą działać nieprzerwanie nawet przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu masz pewność, że Twój przekaz będzie nieustannie docierał do zainteresowanych odbiorców.

SQM dysponuje sprzętem najwyższej jakości. W naszej skarbnicy znajdziesz nie tylko monitory wielkoformatowe, ale również monitory w rozdzielczości 4K! 4K to aż cztery razy więcej niż full HD!

Wykorzystaj potencjał wielkoformatowych nośników wizualnych. Stwórz prawdziwe show w przestrzeni miejskiej, podczas prezentacji produktu na targach lub w czasie eventu. Zamień zwykłą, nudną prezentację w coś, co zwróci uwagę przechodniów. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy kreatywne wykorzystanie monitorów dostosowane do Twojego biznesu.

wynajem telebimów