MENU ikona

Ekrany LED

ogromna powierzchnia obrazu najwyższej jakości

możliwość budowania ekranów wklęsłych i wypukłych, jak również kątów 90 stopni edge-to-edge

doskonała rozdzielczość od P2 (2 mm), rozwiązania indoor oraz outdoor

 

Organizujesz wydarzenie kulturalne na dużą skalę? Przygotowujesz event firmowy?

Spraw, by Twoje wydarzenie zapadło w pamięć wszystkim uczestnikom. Proponujemy wynajem ekranów LED – najwyższej jakości sprzętu, który sprawi, że organizowane widowisko nabierze rozmachu i będzie wspaniałym, interaktywnym przeżyciem.

Zapewnij swoim gościom porcję niesamowitych wrażeń. Nasyć ich głębią obrazu oraz zachwyć soczystością i intensywnością barw. Wykorzystaj wynajem ekranów LED podczas wydarzeń kulturalnych, performance'ów artystycznych, premier produktów, na eventach firmowych oraz konferencjach naukowych.

Jesteś organizatorem wydarzenia sportowego? Wypróbuj bandy LED, które poruszą publiczność, zapewnią pozytywną energię i wzmocnią dynamikę wydarzeń! Skontaktuj się z nami, a dostarczymy oraz zamontujemy bandy LED, a także pomożemy w ich obsłudze.

A może chcesz zachwycić swoich gości niestandardową oprawą wizualną obfitującą w niesamowicie intensywne barwy? Stwórz niepowtarzalny klimat dzięki kurtynom LED, które są nośnikiem lekkim i elastycznym. Kurtyny LED stanowią doskonały element sceniczny, umożliwiający ekspozycję barw i zwiększenie dynamiki wydarzenia. Pozwól uczestnikom swojego eventu zatracić się w świecie kolorów i dźwięków. Pomożemy Ci kreatywnie wykorzystać kurtyny LED tak, aby Twoi goście byli w stanie powiedzieć jedynie „łaaaał”!

Nie musisz martwić się warunkami atmosferycznymi. Proponowany przez nas, nowoczesny sprzęt jest odporny na deszcz czy palące słońce. Skala jasności naszych ekranów jest doskonała nawet w 30 stopniowym upale i przy bezchmurnym niebie. Sprzęt posiada wysoki stopień wodoodporności, jest w pełni zabezpieczony przed opadami. Wynajem ekranów LED pozwoli Ci wzbogacić event o dodatkową atrakcję, która przyciągnie nowych uczestników. Proponowane przez nas ekrany LED gwarantują wysoki kontrast oraz niespotykaną głębie obrazu. Sprzęt, jaki jest na wyposażeniu SQM-u, to nowoczesne ekrany diodowe o wysokich rozdzielczościach, które zapewniają obraz ostry jak brzytwa.

wynajem ekranów LED