MENU ikona

Sesja plakatowa

interaktywne plakaty

szybka aktualizacja treści

przystępniejsza prezentacja

 

Plakat podczas prezentacji lub eventu firmowego? Świetny pomysł! A co myślisz o wykorzystaniu nowoczesnych technologii, przedstawiając swoją prezentację w formie nie zwykłej, lecz interaktywnej sesji plakatowej? Ciekawe, prawda?

Tradycyjna forma prezentacji powoli odchodzi do lamusa! Wyjdź na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Pozwól im zapoznać się z Twoim know-how za pośrednictwem interaktywnych plakatów. Pójdź krok dalej i wykorzystaj walory tradycyjnej prezentacji w połączeniu z nowoczesną technologią.

Interaktywna sesja plakatowa pozwala na samodzielne zgłębienie przedstawianych informacji. Odbiorca może zatrzymać się i zapoznać ze szczególnie interesującymi go slajdami. Ma możliwość również dodać ocenę do poszczególnych materiałów, dzięki czemu zyskasz niezbędny feedback na temat swojej pracy.

Interaktywne plakaty umożliwiają również przesłanie pliku bezpośrednio na skrzynkę mailową. Dzięki temu Twoje wystąpienie zapisze się w pamięci uczestnika wydarzenia, a Ty jeszcze bardziej przywiążesz go do swojej marki - sprawdzonej i nowoczesnej, dzielącej się swoim know-how w innowacyjny sposób.

wynajem ściana interaktywna