MENU ikona

Systemy kinetyczne

integracja z dowolnym ekranem

sterowanie gestami

dedykowane aplikacje

 

Jeszcze kilka lat temu wydawać by się mogło, że korzystanie z urządzeń multimedialnych bezdotykowo jest jedynie możliwe w filmach science fiction. Dziś sterowanie gestami jest wykorzystywane przez wiele firm w komunikacji marketingowej.

Chcesz zaangażować potencjalnego Klienta? W prosty i ciekawy sposób zaprezentować to, co do tej pory było toporne i nieintuicyjne? Skorzystaj z technologii kinetycznej, a przez sterowanie gestami w łatwy sposób przedstawisz prezentacje o firmie lub produkcie na konferencjach czy stoiskach targowych.

Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają na zaangażowanie widza w prezentację dzięki technologiom gesture control oraz leap motion. Wykrywające ruchy urządzenia umożliwiają kontrolę obrazów, co pozwala na kreatywne przedstawienie niezbędnych informacji, pokazanie ich w formie zabawy oraz zaktywizowanie uczestnika konferencji lub targów do interakcji.

Technologia kinetyczna to nowy wymiar komunikacji multimedialnej, który opiera się na intuicji i naturalnej gestykulacji człowieka. Sterowanie gestami pozwala na kontrolę ruchami obiektów bez konieczności posiadania klawiatury, myszki czy nawet monitora. Całość odbywa się na podstawie analizy ruchów osoby stojącej przed ekranem.

Interaktywny potencjał odkrywamy nie tylko w standardowych nośnikach, ale również w... podłodze! Wbrew pozorom jest ona doskonałym podłożem do transmisji przekazu wizualnego, który reaguje na ruch. Podłoga interaktywna jest wykorzystywana podczas eventów firmowych, w salonach sprzedażowych, a szczególnym zainteresowaniem cieszy się na wydarzeniach organizowanych dla dzieci!

Porusz swoją publiczność! Ściana interaktywna pozwoli zaangażować uczestników wydarzenia tak, że nie będą mogli wysiedzieć na swoim miejscu. Wykorzystując ekrany bezszwowe możemy skonstruować dużą i niestandardową w swoim kształcie ścianę interaktywną, która będzie reagować na ruch odbiorcy. Ściana interaktywna umożliwia emisję przekazu dynamicznego, który będzie niestandardowym podejściem do prezentacji obrazu. 

Chcesz wykorzystać systemy kinetyczne na swoim firmowym evencie? Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci niezbędny sprzęt najwyższej jakości.