MENU ikona

Stoły interaktywne

mnogość treści multimedialnych

natychmiastowy feedback

zbieranie danych o klientach

 

Bądź interaktywny! Wprowadź swoją firmę w świat nowych technologii!

Twoja prezentacja wcale nie musi być nudna. Nużący wykład w towarzystwie usypiających i powolnych slajdów odchodzą już do lamusa! Pozwól odbiorcom eksplorować Twój przekaz swoim indywidualnym rytmem. Stwórz dla nich ciekawą drogę pozyskiwania informacji przez zabawę, różnego rodzaje quizy oraz konkursy. Pozwól wejść w świat wirtualnych wizualizacji. Stwórz ankietę, dzięki której pozyskasz niezbędny feedback od odbiorców i wykorzystasz go w dalszym rozwoju swojej firmy. A na to wszystko pozwolą Ci stoły interaktywne, które zainteresują odbiorcę i pobudzą go do działania oraz aktywnego uczestnictwa.

Wynajmij stół dotykowy, a my zapewnimy dostarczenie sprzętu oraz instalację. Jeśli nie posiadasz własnego contentu, stworzymy dla Ciebie interaktywną prezentację - wystarczy jedynie dostarczyć zdjęcia. Interaktywne rozwiązania szyte na miarę potrzeb współczesnego odbiorcy sprawią, że uczestnik Twojego wydarzenia skorzysta ze stołu multimedialnego, aby poznać Twoją firmę. Samodzielne przechodzenie przez wirtualne przestrzenie na  innowacyjnym nośniku, jakim jest stół interaktywny to pieśń współczesnych czasów.

Wykorzystaj stoły dotykowe podczas wydarzeń promocyjnych swojej firmy, na targach podczas pokazu nowego produktu oraz na konferencjach naukowych. Stół interaktywny świetnie sprawdzi się również do kreaywnego przedstawienia różnego rodzaju zagadnień dla dzieci i młodzieży w szkołach. Muzea także korzystają z technologii multi touch, by w prosty i przystępny sposób opowiedzieć o historycznych dziejach. Wszystko to w najwyższej rozdzielczości, która gwarantuje imponującą ostrość obrazu.