MENU ikona

Rzeczywistość wirtualna

wirtualne obiekty w realnej przestrzeni

nowe spojrzenie na produkt

najnowocześniejsze technologie HTC ViveOculus
 

 

Wyobraź sobie, że możesz połączyć świat rzeczywisty z komputerowym. Doświadczyć, jak realne przedmioty korespondują z witrualnym kontekstem, jak świat multimedialny współpracuje z teraźniejszością. Wszystko to za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne, które umożliwiają nałożenie generowanej w czasie rzeczywistym grafiki 3d na obraz rejestrowany przez kamerę.

Rzeczywistość rozserzona umożliwia użytkownikowi poruszanie się w trzech wymiarach. Augmented reality doskonale sprawdza się jako niesamowita interaktywna atrakcja dla uczestników Twojego eventu. Generowana grafika może korespondować z promowanym produktem, wchodzić w dialog z elementami przestrzeni na stoiskach targowych, przenosząc uczestników eventu w wirtualny świat Twojej firmy.

System rzeczywistości rozszerzonej bazuje na markerach umieszczonych na dowolnych nośnikach – na promowanych produktach, koszulkach lub nawet zwykłej kartce. Wszędzie tam, gdzie kamera bez problemu zarejestruje obraz i obuduje wokół danego przedmiotu interaktywną, graficzną historię.

Augumented reality, czyli generowana na żywo grafika 3D reagująca na ruch względem statycznej powierzchni, pozwala uczestnikom wydarzenia przenieść się wprost do wirtualnego świata. Skontaktuj się z nami, a zgodnie ze specyfiką Twojej firmy stworzymy aplikacje rzeczywistości rozszerzonej, która zaangażuje uczestników Twojego wydarzenia i przeniesie ich w wirtualny świat, który przekracza granice ludzkiej wyobraźni.