MENU ikona

Ekrany dotykowe

zaangażowanie widza

wielodotykowość do 32 punktów

rozdzielczość do 4K

 

Bądź dostępny na każde skinienie swojego Klienta! Wykorzystaj technologię multi touch i spraw, by najmniejszy gest odbiorcy wiązał się z multimedialną odpowiedzią.

Ekran dotykowy będzie niezawodny podczas konferencji, eventów oraz targów. Monitory interaktywne zaangażują Twojego odbiorcę i będą stanowić doskonały element oprawy wizualnej Twojego wydarzenia.

Akcja, reakcja, interakcja. To właśnie to, czego oczekuje współczesny odbiorca. Monitory dotykowe będą stanowić doskonałą multimedialną oprawę Twojego wydarzenia, która zachęci uczestników eventu do interakcji, zabawy i pozyskiwania informacji. Zastosowanie technologii dotykowej zależy tylko i wyłącznie od Twojej fantazji. Skontaktuj się z nami, a dostarczymy niezbędny sprzęt oraz przygotujemy interaktywną prezentację multimedialną.

SQM to prawidzwa skarbnica sprzętu najwyższej jakości. W swoim asortymencie posiadamy nie tylko technologie multi touch, czyli monitory interaktywne i dotykowe, ale również kiosk multimedialny. Wybierz dla siebie najlepsze interakywne rozwiązania.