MENU ikona

Dźwięk

kompleksowe nagłośnienie

skuteczny przekaz

dopasowane rozwiązania aktywne oraz pasywne

 

Organizujesz event muzyczny? Chcesz porwać tłumy nieskazitelnymi, słodkimi dźwiękami? Bawić się do białego rana w rytm profesjonalnie emitowanej muzyki? Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci fachową obsługę oraz nagłośnienie imprez.

Nasze ucho jest wrażliwe na każdy, nawet najmniejszy dźwięk odbiegający od doskonałego przekazu audialnego. W naszej pracy staramy się dążyć do perfekcji, dlatego każde dobre brzmienie traktujemy jak nieoszlifowany diament, któremu nadajemy formę dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Dla nas nagłośnienie imprez jest niczym projektowanie trójwymiarowo rozchodzącego się dźwięku.

Aby z każdej zagranej nuty wydobyć to, co najlepsze i stworzyć niepowtarzalną atmosferę, dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie dopasować się do każdej lokalizacji, przewidzieć ilość potrzebnego sprzętu, a co za tym idzie dobrać optymalne rozwiązania dla naszych Klientów.

Nagłośnienie imprez nie tylko wykorzystane jest podczas dużych eventów kulturalnych. Zajmujemy się również obsługą konferencji oraz kongresów naukowych, każdorazowo dopasowując się do warunków i charakteru wydarzenia. SQM dysponuje sprzętem renomowanych producentów, którego moc odpowiednio dobiera do panujących warunków akustycznych.