MENU ikona

Usługi

Na różne potrzeby jedna odpowiedź - SQM

Wynajem sprzętu wysokiej klasy

Czym byłaby konferencja naukowa lub spotkanie biznesowe bez sprzętu multimedialnego? Większość z nas jest wzrokowcami, dlatego wizualny content to nieodłączny element każdego firmowego wydarzenia. Wyświetl swoją prezentację na profesjonalnym nośniku.

Wypożyczalnia sprzętu multimedialnego to jeden z aspektów naszej działalności. Przez lata aktywności w branży obsługi eventów zgromadziliśmy prawdziwy arsenał nowoczesnych urządzeń, którym chętnie się dzielimy. W naszym wyposażeniu znajdują się popularne gadżety, posiadamy również technologiczne białe kruki.

Chcesz zainteresować uczestników spotkania multimedialną prezentacją? Proponujemy wynajem projektorów, które umożliwią przeniesienie obrazu z komputerowego ekranu na większą przestrzeń – np. ścianę w sali konferencyjnej. Dzięki temu treść dostępna do tej pory jedynie dla użytkownika komputera jest widoczna dla wszystkich uczestników spotkania.

Prawdziwy biznesmen pracuje w pocie czoła w każdym miejscu i o każdym czasie. Dlatego, jeśli zależy Ci na mobilności, oferujemy wynajem tabletów niezawodnych podczas konferencji, spotkań biznesowych w terenie, do przedstawienia prezentacji produktowych lub tworzenia i przesyłania dokumentów w ruchu.

Nie interesują Cię dobre urządzenia? Chcesz korzystać tylko i wyłącznie z najlepszych rozwiązań? Oferujemy wynajem ipad – ekskluzywnego urządzenia mobilnego, którego obraz jest ostry jak brzytwa, a bateria nie rozładuje się nawet podczas wielogodzinnej pracy.

A czy oprócz tabletu lub ipada potrzebujesz jeszcze kilku klasycznych komputerów przenośnych? Nie ma sprawy! Wynajem laptopów to najszybszy sposób na szybkie wyposażenie firmy w niezbędne urządzenia do efektywnej pracy. Skontaktuj się z nami, a dostarczymy urządzenia najwyższej jakości.

Organizujesz konferencje z naprawdę wielkim rozmachem? Oferujemy wynajem telebimów, które sprawią, że Twoja konferencja lub event firmowy będzie niezapomnianym wizualnym przeżyciem. Wynajem telebimu sprawdza się doskonale również podczas targów.

Skontaktuj się z nami, a dobierzemy najlepsze urządzenia, jakie posiadamy, do Twoich potrzeb. Nie potrzebujesz obsługi technicznej? Zadzwoń do nas, powiedz, jakie masz potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie sprzęt do pobrania oraz przeszkolimy Cię z jego obsługi. W razie potrzeby przez cały czas trwania eventu będziemy do Twojej dyspozycji.