MENU ikona

Usługi

Na różne potrzeby jedna odpowiedź - SQM

Oprawa AV stoisk targowych

Czy wiesz, jak przyciągnąć do siebie Klienta? Jak wyróżnić się wśród konkurencji na targach branżowych? Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci wyposażenie stoisk targowych, które przyciągnie uczestników eventu.

Jesteśmy liderem w Polsce w zakresie profesjonalnej obsługi targów. Nasze multimedia rozbłysnęły już w wielu miastach Europy i Azji. Zapewniamy wyposażenie stoisk targowych dla polskich i zagranicznych firm, walcząc przy tym o czołową pozycję również za granicą.

Wykonujemy audiowizualne prezentacje, które łączą w sobie wykorzystanie różnych multimedialnych nośników. Wyposażymy stoiska targowe w monitory duże, olbrzymie, ale też stworzymy finezyjne kompozycje z niewielkich ekranów, po których wędrować będzie atrakcyjny content, promujący Twoją firmę. Proponujemy również ścianki bezszwowe, monitory transparentne, a także inne urządzenia zapewniające interakcje z uczestnikiem wydarzenia. Wszystko to łączymy w jedną, spójną instalację, która gwarantuje niezwykłe doznania i sprawi, że stoisko targowe i promowany produkt znajdzie się w centrum uwagi klientów.

Obsługa targów to nasz konik. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem audiowizualnym, który pozwoli wyróżnić Twoje stoisko na targach branżowych. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci rozwiązania dopasowane do specyfiki Twojej firmy.