MENU ikona

Usługi

Na różne potrzeby jedna odpowiedź - SQM

Obsługa konferencji i eventów

Wiemy, jak zorganizować event z prawdziwego zdarzenia. I jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! Sprawdź nas, skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci kompleksową oprawę audiowizualną.

Obsługa konferencji to coś, co lubimy najbardziej. Wielość rozwiązań, którymi dysponujemy, pozwala nam na zorganizowanie pełnej oprawy audiowizualnej podczas spotkania biznesowego lub konferencji naukowej. Zapewniamy urządzenia mobilne, komputery oraz projektory. Proponujemy również rozwiązania interaktywne, które pozwolą w innowacyjny sposób przekazać informacje podczas eventu, a także zaangażują uczestników spotkania. Elektroniczne systemy do głosowania pozwolą na zbieranie natychmiastowego feedbacku od gości, natomiast streaming video umożliwi relacje z wydarzenia online, docierając tym samym do większej liczby odbiorców. Skorzystaj z kompleksowych rozwiązań i spraw, by Twoje wydarzenie nie było zwyczajne, a nadzwyczajne!

Chcesz mieć pewność, że Twoja konferencja będzie solidnie zorganizowana? Zapewnimy Ci systemy konferencyjne, które pozwolą na sprawną komunikację z uczestnikami eventu, ustalenie kolejności przemówień czy rejestracje przebiegu spotkania. Umożliwią również na równomierne pokrycie sali dźwiękiem i doskonałą zrozumiałość przemówień. Systemy konferencyjne są nieodłącznym elementem nowoczesnej sali spotkań.

Planujesz zorganizować wydarzenie kulturalne na dużą skalę? Obsługa eventów to nasza pasja. Kable, głośniki, mikrofony, telebimy to elementy naturalnego środowiska, w którym żyjemy! Dlatego chętnie uchylimy rąbka naszego świata i wykorzystamy nasze umiejętności oraz najnowszy sprzęt, by uczynić Twoje wydarzenie profesjonalnym i wyjątkowym.

Jeśli nie masz wizji na to, jak powinno wyglądać Twoje wydarzenie – zadzwoń do nas! Zaprojektujemy całą koncepcję wykorzystania multimediów. Obsługa konferencji i eventów jeszcze nigdy nie była na tak wysokim poziomie!