MENU ikona

ITB 2016

Berlin, Niemcy

Podczas największych targów turystycznych w Europie – ITB 2016 – dostarczyliśmy multimedia na kilkanaście stoisk. Zamontowaliśmy 7 ścian bezszwowych złożonych łącznie z 62 modułów. Prawie 150 kabinetów stworzyło 7 ekranów LED P4 oraz podłogę LED. Na wydarzeniu znalazły się ekrany o łącznej przekątnej sięgającej blisko 3000”, w tym monitory, także w technologii dotykowej. Zapewniliśmy również nagłośnienie, iPady oraz laptopy.

Nasz sprzęt znalazł się między innymi na stoisku Malediwów – kraju partnerskiego tegorocznej, jubileuszowej edycji targów. Stoisko Malediwów stanowiło główny punkt targów dla wszystkich zwiedzających, dlatego wystawca zadbał o każdy szczegół oraz atrakcje. Jedną z głównych niespodzianek była możliwość obserwowania sztuki rysowania piaskiem. Dzięki transmisji obrazu z kamery rejestrującej ruchy artystki na ekran LED, uczestnicy targów mogli zobaczyć ulotne dzieła sztuki z piasku. Obraz był transmitowany w najwyższej dostępnej rozdzielczości – 4K, dzięki czemu każdy gest był odzwierciedlany z dużą pieczołowitością.

Na stoisku Malediwów zamontowaliśmy również ścianę bezszwową 2x2 oraz zapewniliśmy nagłośnienie strefy dancehall.

Stoiska dwóch innych wystawców stanęły na podium w konkursie na najlepszą ekspozycję. Pierwsze miejsce zajęła Indonezja, na której stoisku znalazła się ściana bezszwowa 4x3, monitory w rozmiarach 42”, 46”, 50” oraz 80”. Największą atrakcją była możliwość skorzystania z masażu na słonecznej plaży. A skąd piasek pod stopami? Dzięki podłodze LED, która zajęła prawie całe stoisko!

Drugie miejsce otrzymała Korea, a na jej stoisku ściana bezszwowa 4x4, monitory o łącznej przekątnej długości 260”, iPady, laptopy oraz nagłośnienie.

Na zdjęciach efekty naszej pracy w pocie czoła, a także uwiecznione piękno kultur i bogactwo krajów, które pokazały swoje walory turystyczne na największych w Europie targach ITB 2016.

co wykorzystaliśmy

ZOBACZ EFEKTY

ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ!

Jeżeli masz ochotę podjąć z nami współpracę, skontaktuj się z nami za pomocą maila!

POBIERZ KATALOG