MENU ikona

ROŚNIEMY W TECHNOLOGIE

W ostatnim czasie staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami kolejnych nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym mamy do zaoferowania jeszcze więcej niebanalnych projektów multimedialnych.
 

Nasz magazyn wyposażyliśmy w najnowocześniejszy ekran LED HD2, którego mamy do dyspozycji aż 150 m2. Dzięki niemu możemy osiągnąć rozdzielczość FULL HD już od 15 m2 oraz rozdzielczość 4K od 60 m2, uzyskując w ten sposób bardzo wysoką jakość obrazu. Specjalna konstrukcja kabinetów pozwala nam na stworzenie wklęsłego lub wypukłego obrazu, a także skomponowanie niestandardowych i kreatywnych form. Ale to jeszcze nie wszystko! Dostęp serwisowy jest niezwykle łatwy.

 

Następną technologią, w którą zainwestowaliśmy są bezszwowe ekrany 55”firmy NEC. Dysponujemy największą ilością monitorów tego rozmiaru na polskim rynku.  W trosce o najwyższe standardy naszych multimedialnych wdrożeń zadbaliśmy o dobór sprzętu w taki sposób, aby zapewnić możliwość kalibracji nowych 55” z dotychczasowymi 46” uzyskując jednolity obraz. Zestawiając ze sobą dwa rozmiary monitorów możemy tworzyć bezszwowe ściany wideo o wyjątkowych rozmiarach, osiągając w ten sposób unikatowy efekt.

 

Myślicie, że to już koniec nowości? Otóż nie! Zakupiliśmy kolejne klucze licencyjne do systemu Dataton Watchout. Ten system pozwala tworzyć interaktywne pokazy bazujące na kontencie o praktycznie nieograniczonej rozdzielczości, łącząc ze sobą różnego typu nośniki.
W pokazach wykorzystywać można obraz z kamer czy też wcześniej przygotowane elementy, a sterowanie kontentem można powierzyć sterownikom MIDI. Bez wątpienia jednym z ważniejszych zastosowań tego rozwiązania jest mapping 3D z wykorzystaniem wielu projektorów tworzących jeden spójny obraz z pomocą edge-blendingu. Najnowsze wersje oprogramowania pozwalają również na wykorzystanie sterowników kinect i osiągnięcie tym sposobem pokazów interaktywnych. 
Mamy powody do dumy!