MENU

O nas

Podchodzimy do spraw multimedialnie

Przekraczamy granice

SQM to dostawca najnowocześniejszych multimedialnych form komunikacji i promocji na imprezy targowe, konferencje i eventy - w całej Europie jak i poza jej granicami. Zajmujemy się multimedialną obsługą wydarzeń, wynajmujemy urządzenia audiowizualne - SQM Multimedia Support to głównym obszar naszej działalności. Jesteśmy również liderami w polskiej branży Digital Signage. Siostrzaną spółką jest także SQM Studio, gdzie tworzymy filmy i animacje.

Siedziba firmy mieści się w Komornikach pod Poznaniem. Od 2004 roku dostarczamy wysokiej klasy wyposażenie audiowizualne firmom z całego świata. Trudno znaleźć event, którego nie moglibyśmy roziskrzyć naszymi multimediami. Dysponujemy kolekcją najnowocześniejszych urządzeń, którą na bieżąco aktualizujemy, rozbudowujemy i udoskonalamy.

Jednak powiedzieć, że zajmujemy się wynajmem sprzętu, to nie powiedzieć nic. Nasz konik to przede wszystkim kompleksowa obsługa techniczna imprez oraz organizacja oprawy multimedialnej - od pełnego przygotowania instalacji aż po jej montaż i obsługę. Świadczymy usługi nie tylko w Polsce, ale też w Europie i na świecie. 
Odległości nas nie przerażają, podróże to dla nas pestka. Przekraczamy granice. W każdym sensie.

Interaktywna ekipa

Żeby przygotować prawdziwie interaktywne rozwiązania, potrzeba równie interaktywnego zespołu. Nasi specjaliści od lat pracują w branży związanej z multimediami. Tak jak maszty, olinowanie i deski pokładu są naturalnym środowiskiem żeglarzy, tak kable, monitory, głośniki oraz projektory to otoczenie, w którym nasza załoga czuje się najlepiej. To profesjonaliści, którzy nigdy nie zbaczają z obranego kursu i zawsze osiągają zamierzony cel.

 

 

 

Kreatywna przestrzeń

Nie tylko korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i technologii, ale też stosujemy je w oryginalny i kreatywny sposób. Każdorazowo dostosowujemy się do oczekiwań Klienta, mając w zanadrzu wielość innowacyjnych rozwiązań. Za pomocą technologii bezszwowej uzyskujemy jednolite ekrany o wielkich rozmiarach, a mapping 3D pozwala nam budynki i przedmioty przekształcić w mieniące się kolorami atrakcje. Ożywimy nawet z pozoru najbardziej nudny i codzienny przemiot. Wykorzystamy technologie transparentne, za pomocą których realny przedmiot opakujemy w multimedialne środowisko. A jeśli braknie realnego przedmiotu, stworzymy wirtualny! Zastosujemy trójwymiarowe hologramy rodem z filmów science fiction i wywołamy cyfrową zjawę, która do złudzenia przypomina rzeczywisty obiekt. Mamy arsenał profesjonalnego sprzętu oraz nieprzeciętnych pomysłów i nie zawahamy się go użyć!